Süper Lig

Kaan Kançal: “İlk ilk olarak testler negatifti”

Galatasaray’da 2. başkan Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim’in Kovid-19 testlerinin artı çıkmasının ardındaki dün de başkan yardımcısı Yusuf Günay’ın koronovirüse yakalandığı belirtildi.

Uyruk Gazetesi’nden Nevzat Dindar’ın haberine tarafından, bu üçlünün müşterek özelliği; 16 Mart’ta, Beşiktaş derbisinin gerisinde Türk Telekom Stadı’ndaki toplantıda yer almalarıydı. Başkan Mustafa Cengiz’in odasında, yaklaşık 1.5 saat süren buluşma, klimalı bir ortamda gerçekleşmişti. Bu görüşmede, başkan yardımcısı Kaan Kançal da yer aldı. Mustafa Cengiz, yalnızca Sağlık Durumu Bakanlığı’nın testine girmiş ve negatif çıkmıştı.

Diğer kısmını Kançal şöyle anlattı:

O toplantının ardından Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay ve Fatih Terim ile birlikte asansöre dek yürüdük. Bundan sonrası zaten aşina süreç… Önce Albayrak, gerisinde Fatih öğretmen, hemen de Yusuf Günay… Ama burada sinyâl bir koşul; hepimizin hastanede yapılan testleri negatif idi. Fakat Sıhhat Bakanlığı’ndan gelen testler sonrasında üçünün testi pozitife dönüştü.”

Kendisinin testinin de özel hastanede pozitif çıktığını oysa tomografisinde bir kitle saptandığını dile getiren sarı-kırmızılı idareci, “Semptomlardan biri olan baş ağrısı da görülünce Sağlık Bakanlığı’nın testini de yapılmasını uygun gördüler. Ben de sonucu bekliyorum” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı