Spor Haberleri

Juventus ’tan Corona virüsü ile mücadele kampanyasına bağış! Bonucci ’den 120 bin Euro

Juventus, Corona virüsü ile mücadele kampanyasına yüklü miktarda bağışta bulundu. Takımın tecrübeli ismi Leonardo Bonucci de kampanyaya katılırken, Bonucci oğlu Matteo’nun 2016’dan 2018’e değin çare gördüğü hastaneye 120 bin Euro bağışladı.

Juventus ’un deneyimli savunma oyuncusu Leonardo Bonucci, 2016 yılında oğlunun hayatını kurtaran Torino Şehir Halkı Hastanesi ’ne eşi Martina Maccari ile birlikte 120 bin Euro bağışladığını açıkladı.

2016 yılında oğlunun tedavisini ağır hastalığında büyük pay sahibi olan Torino Büyük Kasaba Hastanesi ’nde Antestezi ve Acele Servis Direktörü Maurizio Berardino ve Radyoloji Departmanı Direktörü Paolo Fonio ’ya koronavirüs teşhis ve tedavilerinde kullanılması için 120 bin euro bağışladığı belirtildi.

Özellikle Bonucci ’nin yaptığı bağışın taşınabilir ultrason cihazları, iki aylık tek kullanımlık malzemelerin satın alınacağı da hastane tarafından duyuruldu.

İLGİLİ HABER Corona virüsü Gattuso`ya engel değil! WhatsApp grubu kurdu ve... Corona virüsü Gattuso`ya engel yok! WhatsApp grubu kurdu ve…

Bonucci ’nin oğlu Matteo, hastalığı döneminde 2016 yılından 2018 yılına değin Torino ’daki Regina Margherita Çocuk Hastanesi ’nde bir dizi ameliyat geçirmiş ve sonradan sağlığına kavuşmuştu.

bununla birlikte Juventus kulüp olarak katıldıkları takviye kampanyasına 300 bin Euro bağışladı. Maurizio Sarri kampanyaya 15 bin Euro, Miralem Pjanic ise 10 bin Euro bağışladı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı