Süper Lig

İşte Sergen Yalçın’ın aktarma raporu

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın Süper Lig’e Koronovirüs salgını sebebiyle bahşedilen gerekli arada gelecek sezonla ilgili raporunu hazırladı. Konuyu yine görüşürüz asbaşkan Emre Kocadağ ve transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları ile bir araya gelen Yalçın; Karius, Elneny, Rebocho, Diaby ve Boateng’in bu sezon kiralık sözleşmelerinin sona ereceğini hatırlatarak takımda büyük boşluklar oluşacağını söyledi.

Her sezon aynı şeyi yaşamamak namına transferde kiralık oyuncu alınmamasını isteyen Yalçın, bonservis bedeli olmayan veya maliyeti düşük isimlere yönelmek gerektiğini belirtti. Bu zihin yönetim tarafından da kabul gördü.

ÖNCELİK KALEYE VERİLECEK

Toplantıda destek yapılacak mevkiler de masaya yatırıldı. Genç öğretmen, en büyük problemi kalede yaşadıklarını ve önceliğin bu mevkiye verilmesini istedi. Kaleyi sağlama aldıktan daha sonra sol bek, ön libero ve forvete transfer yapılmasının koşul olduğunu da belirtti. Koronavirüs nedeniyle aktarma piyasasının epeyce sakin geçmesi beklenirken siyah- beyazlılarda elden çıkarılabilecek oyuncuların durumuna kadar de stoper, sağ kanat ve 10 numara transferi gündeme gelecek.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı