Basketbol

İstanbulda basketbol maçında antrenör dehşeti!

Genç erkekler kategorisinde düzenlenen özel bir turnuvada karşısında karşıya gelen Sortie Spor Kulübü ile Çatalca Muratbey arasında oynanan müsabakanın son anlarında Sortie takımının bayan antrenörü Açlık B., sinirlenerek kenara aldığı bir oyuncusuna küfür edip, tokat attı. Sporcusuna birkaç kere tokat atan ve vurmaya çalışan antrenöre, araya giren diğer takım arkadaşları ve masa hakemleri engel olmaya çalıştı.  

VELİLER TEPKİ GÖSTERDİ, MAÇ TATİL EDİLDİ

Bu sırada tribünde maçı izleyenler Sortie antrenörüne büyük karşı çıktı. Saha içine giren bazı veliler ile antrenör aralarında gergin anlar yaşandı. Araya giren görevliler olayların yatışması için çaba sarfetti. bu vesileyle saha kenarından uzaklaştırılan genç sporcu bir süre sonra her tarafta banka oturdu. Koç Arzu B., oyuncusunu bir kere daha tokatlaması üzerine maç hakem tarafından tatil edildi. Bu karar üstüne Özlem B., bu defa eline geçirdiği bir çöp kovasını maçın hakemine fırlattı. Antrenör ve görevliler arasındaki ağız dalaşı bir zaman daha devam etti.

Öte yanlamasına Arzu B.’nin bununla beraber İstanbul’da bir devlet okulunda beden eğitimi öğretmeni olduğu da öğrenildi. 

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı