Basketbol

İlker Üçer, corona virüsüne yakalandığını açıkladı

Fenerbahçe Beko, kuvvet içinde yaptığı açıklamada “12 kişi içerisinde 1 sporcu, 1 teknik ekip ve 2 yönetimsel takım çalışanı elde etmek üzere toplamda 4 kişide COVID-19 deneme sonuçlarının artı olduğu görülmüştür.” ifadesini kullanmıştı. Takımın iletişim ve medya sorumlusu İlker Üçer, Twitter hesabından yaptığı açıklamada corona virüsü testinin artı çıktığını belirtti.

İlker Üçer’in açıklamasının tamamı şu şekilde;

“Herkese merhaba,

Covid-19 test sonucum artı çıktı. Bu, kesinlikle iyi bir haber yok. Oysa şu an için lezzet ve koku alamama Ve çok hafif öksürük dışarıda (0 da bugün yaklaşık olarak sıfırlandı) herhangi bir sorunum yok. Halsizlik, baş ağrısı ve mide bulantısı bende oluşan belirtilerdi. İki veya üç gün beni yokladılar, daha sonra vedalaştık. Ateşim hiç yükselmedi. Yoğun öksürük, boğaz ağrısı ya da solunum sıkıntısı hiç yaşamadım. Halihazırda ciddi bir süreyi geride bıraktım Ve umarım sonuna dek bu şekilde atlatabilirim. Özet Olarak; okuduğumuz veya izlediğimiz endişe Verici çoğu semptom benim sürecimde oluşmadı. Şüphesiz bu söylediklerimden hastalığı önemsemeyin veya hafife alın mesajı çıkmasın lütfen. Büyüklerimizin durumu için ekstra hassasiyet göstermemiz gerektiği de zaten hepimizin malumu.

Hastalıkla ilgili herkesin çok endişeli olduğunu biliyorum ancak bu şekilde de seyredebildiğine canlı bir örnek olabilmesi için yaşadıklarımı paylaşmak istedim. şu anda en büyük önoeliğim adamakıllı izole olup başkasına bulaştırma ihtimalini sıfırlamak. Bu, aslında en büyük yükümlülük ve beni rahatsızlık sürecinde en çok zorlayan konu da bu psikoloji oldu. Evimdeyim ve olmam gerektiği kadar izole kalacağım. şimdi bu durumla baş edebilmek için hepimizin yapması gereken de bu gözüküyor.

Bu süreçte bana yardım olan kulübüme, takım doktorumuza, tüm sağlık durumu çalışanlarına ve kesinlikle bir ihtiyacım olup olmadığını öğrenmek için arayan ya da mesaj atan herkese çok teşekkür ederim. İnsanın yalnız olmadığını hissetmesi, bu süreçte olabilecek en iyi şey olur ya de. Özellikle de ihtiyacım olması durumunda ailemin yardımına koşmaya hazırlanmış dostlarım olduğunu görmek tarifsiz bir ayrıcalık.

En kısa sürede kendimle ilgili olumlu haberler paylaşabilmek ve bütün dünyadan benzer şeyleri duyabilmek dileğiyle…”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı