Süper Lig

Hüseyin Türkmen evde yemek yemek yaparak “evde kal” çağrısı yaptı

Trabzonsporlu futbolcu Hüseyin Türkmen, yeni herif koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında kulüp tarafından hazırlanan videoyla taraftara ve vatandaşlara “Evde kal” çağrısında bulundu.

Bordo-mavili kulübün sosyal medya hesaplarından yayımlanan videoda Hüseyin Türkmen, evinin mutfak bölümünde yemek yemek yaptı.

“Mutfak Pasları” başlığıyla ve “Evde kal” etiketiyle paylaşılan videoda 22 yaşındaki futbolcu, 15 gündür karantinada olduğunu ve ister istemez diğer faaliyetlere yöneldiğini söyledi.

Hüseyin Türkmen, mutfakta zaman geçirdiğini ama kuru fasulyeyi başta yapacağını belirterek, yemek yemek hazırlıklarını tamamladı.

Masayı da hazırlayan Hüseyin Türkmen, kuru fasulye, pilav ve salata yaptı. Mutfağı temizlemeyi sevmediğini açıklayan Türkmen, bu konuda annesinden ve ablasından yardım aldığını kaydetti.

Paylaşılan video kısa sürede büyük alaka görürken Türkmen, “Ben marifetlerimi sergiledim. Sıra Doğan (Erdoğan) kardeşim sende. Bu, böylece top kesmeye benzemez, mutfakta görelim seni.” mesajı verdi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı