Süper Lig

Hüseyin Çimşir: “Hesap yapalım, sezon sonu birbirimizi yeriz”

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Yeni Malatyaspor‘u deplasmanda 3-1 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Her hafta daha iyi durumda olduklarını belirten teknik adam, “Maçın başından sonuna kadar adalet ettik, daha bambaşka da olabilirdi, pozisyonları değerlendiremedik. Maç eksiğimiz kalktı, lider durumdayız. Bundan sonrası daha zorlama, rakipler daha farklı bakacak. 2. yarıda 8 maç oynamışız, 20 puan toplamışız, maç başı 2,5 puan ortalamasıyla, 3 gol ortalamasıyla oynayan, maç başı 1 gol yiyen bir takım var. Performans anlamında yukarı çıkıyoruz” dedi.

“HESAPLAŞMAYI SEZON SONU YAPARIZ”

Trabzon’da kendilerine yapılan eleştirilere tepki bildiren Çimşir, “Oyun bazen hoşnutluk etmeyebilir lakin bu şiddet bir işlem. Bizim bundan böyle hesap yapmamız lüzumlu, hesaplaşma yapmamamız lüzumlu. Önce bu sezonu nasıl bitiririz onun hesabını yapalım, hesaplaşmayı sezon sonu yaparız, birbirimizi yeriz ama bu oyunculara yardım olsunlar, herkese ihtiyacımız var. Görüyoruz, okuyoruz, bu işler bu değin kolay değil. Bizim bu dönemde desteğe ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı