Süper Lig

Hugo Almeida: ‘Fikret Orman beni kandırdı ’

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Hugo Almeida, yıllar sonradan siyah-beyazlı takımla ilgili itirafta bulundu. Portekizli forvet, dönemin başkanı Fikret Orman göre kandırıldığını ileri sürdü.

Beşiktaş ’ta geçirdiği 3.5 yıllık sürecin olağanüstü anılarla batmış olduğunu belirten Hugo Almeida, “Sadece son dönemde büyük bir hayal kırıklığı yaşadım, Beşiktaş ’ın başkanı yeni anlaşma konusunda beni aldattı, verdiği sözü tutmadı. Büyük hüsran yaşadım” dedi.

Ajansspor ’un haberine kadar; Porto ’dan tanıdığı Quaresma, Portekiz Milli Takımı ’ndan arkadaşı Manuel Fernandes, ve Simao ile birlikte kendisini evinde gibi hissettiğini belirten Almeida şunları söyledi:

“Yeni bir kültür, öbür bir din ve hayat alışkanlıkları. Ama alışmakta hiç zorluk yaşamadım. Inanılmaz günler geçirdim. Kral gibi bir hayat. Pozitif dışarı çıkamıyorduk, bitmiş gazeteci var, taraftarlar vardı. Ama son derece neşeli bir hayatımız vardı. Portekizlilerle doymuş bir takımda güçlük çekmek muhtemel değil. Yeni kültürel gerçeğe çabuk alıştım.”

“BEŞİKTAŞ BAŞKANI BENİ KANDIRDI”

“Türkler futbol konusunda çok tutkulu. Türkiye Kupası ’nı kazandık. Hâlâ Türkiye ’den arkadaşlarım var. Beni davet ediyorlar. Asya yakasında oturuyordum. Sanırım öteki yakaya göre daha sakin, huzurlu bir yer. Son sezon kontrat onarım meselesine dek Her şey iyiydi. Beşiktaş Başkanı bana verdiği sözü tutmadı. Başkan göre kandırıldım”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı