Süper Lig

Hikmet Karaman futbolculara nefes aldırmıyor

Süper Lig’in 27. haftasında 13 Haziran Cumartesi günü Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Yeni Malatyaspor, bu maçın hazırlıklarını teknik direktör Hikmet Karaman’ın yoğun temposuyla sürdürüyor.

Yeni Malatyaspor’da Teknik Direktör Hikmet Karaman antrenmanlarda futbolcuların az daha pestilini çıkarıyor. Göreve başladığı günden beri disiplinli çalışmaya büyük tartı veren Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, kulüpte kurallarının uygulanması için seferberlik bildiri etti. Koyduğu kurallara harfiyen uyulması için toplantılar yapan Karaman’ın yemekten, dinlenme vakitlerine değin uyulması gerekenler konusunda imtiyaz vermiyor.

Süper Lig ’in 27.haftasındaki Kasımpaşa maçı öncesinde futbolcularına ciddiyet uyarısı yapan Karaman, forma rekabetine girmeyen futbolculara kadro yüzü göstermeyeceğinin mesajını veriyor. Başarının anahtarının disiplinden geçtiğini gösteren tecrübeli teknik adam, antrenmanlarda da yoğun tempolu araştırmalar uygulatıyor.

Hikmet Karamanlı Yeni Malatyaspor, ligde kalan 8 maçtan en 13 puan hedefliyor. Sarı-kırmızılılar 25 puanla 15. sırada bulunuyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı