Süper Lig

Herkes sıkıntıda lakin Trabzonspor yıldızlarına güveniyor

Trabzonspor, corona virüsünün bütün dünyada olduğu gibi idareli olarak verdiği zararı az bir hasarla atlatmayı planlıyor. Bordo-mavililer; Uğurcan, Sörloth ve Ekuban’a güveniyor…

Süper Lig ekipleri kara kara hesaplı geleceklerini düşüne dursun Trabzonspor’da özgüven hâkim. Son dönemde altyapıya yönelen ve arkadaki planda kalmış yabancı yıldızları şampiyon bordo-mavililer, corona virüsü krizinden de bu şekilde çıkacak. Fırtına’nın kapısını çalan Avrupa’nın önemli ekipleri, kasanın dolacağının sinyalini verdi. Bordo-mavililerde üç ad diğerlerinden öne çıkmış durumda:

1- UĞURCAN ÇAKIR / 25 MİLYON EURO

Liverpool ’la adı çoğu kez anılan Uğurcan için asıl alıcı Tottenham. Jose Mourinho, 24 yaşındaki file bekçisinin transferini fazla istiyor. Trabzonspor en düşük 25 milyon Euro hedefliyor.

2 – ALEXANDER SÖRLOTH / 20 MİLYON EURO

Norveçli golcüyü pek fazla Avrupa ekibi izliyor. Önerilen rakam 20 milyon Euro’ya çıkarsa Trabzonspor, 6 milyon Euro’luk satın alma bedelini erken uygulamak için formül arayacak.

3 – CALEB EKUBAN / 10 MİLYON EURO

1 milyon Euro’ya aktarma edilen Ganalı, değerini 10’a katladı. Celtic ve Glasgow Rangers’tan sonra Lazio ve Napoli de yarışa katıldı. Trabzonspor devlete ait önerge bekliyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı