Süper Lig

Hasan Şaş istifasının perde arkası! O soruyu sordu…

Galatasaray’da Futbol A Ekip Medya Koordinatörü Hande Sümertaş’ın gönderilmesinin gerisinde listede olduğunu duyan Hasan Şaş, Fatih Terim’e “Bu haberler dürüst mu hocam?” sorusunu yöneltti. Tecrübeli hoca, cevap vermeyince ipler koptu.

Galatasaray ’da Teknik Direktör Fatih Terim’in ekibinden istifa eden Hasan Şaş olayının yankıları sürüyor. Terim, Şaş ve Ümit Davala arasındaki gerginliğin kulübün medya sorumlusunun görevine son verilmesine dayandığı öğrenildi. Deneyimli hocanın, medya sorumlusunun arkasından Şaş ve Davala’yla da niyetlenmek istemediğini söylediği ileri sürülmüştü. Şaş, bu duyumlar üzerine önceki gün Florya’da yapılan idman öncesi Terim’in yanına gitti.

HOCA UMURSAMADI!

Asistan antrenör Hasan Şaş, “Hocam basında yazılan ve kulağıma gelen duyumlar dürüst mu” diye soru yöneltti. Tasasız bir tavırda olan Terim, gürültüsüz kalmayı seçim edince Hasan Şaş, istifa etmeyi kafasına koydu. Öğlen saatlerinde sosyal medya hesabından can atarak görevi bıraktığını ifade eden deneyimli antrenörün ayrılığı, kulübün devlete ait açıklamasıyla kesinleşti. Bu durumdan fazla rahatsız olan Ümit Davala’yla da yolların ayrılması lahza meselesi.

BU İLK DEĞİL

Şaş, Denizlispor maçındaki atak sonrası yönetimin gürültüsüz kalmasıyla istifa etmişti. Ama Terim’in kendisine yardım vermesiyle görev geri dönmüştü.

TEK SORUMLU LEVENT ŞAHİN

Cimbom, dün sosyal mesafeye uygun bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirdi. Terim’in başyardımcısı Levent Şahin, futbolcuların dizilişini mesafeli bir şekilde düzenleyip alıştırma hareketleri yaptırdı. Kondisyon ve baskı çalışmasıyla antrenman sona erdi. Fatih Terim de idmanda futbolcularına bir takım uyarılarda bulundu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı