Süper Lig

Hasan Ali ve Mehmet Ekici kontrat teklifi bekliyor

Sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Hasan Ali Kaldırım ve Mehmet Ekici, dört gözle yönetimin kendileriyle pazarlıklara başlamasını bekliyor.

Ekici ‘Feda’ diyecek

Mehmet Ekici, Çubuklu formayı giyebilmek için Trabzonspor’da 6 ay futbol oynamadı. Ama Fenerbahçe’ye geldikten sonradan da sakatlıklar sebebiyle beklentileri karşılayamadı. Gurbetçi futbolcu, kariyerini Sarı- Lacivertliler’de sürdürüp, kendi deyimiyle ‘borcunu ödemek’ istiyor. 30 yaşındaki orta saha oyuncusu, bunun için 2.5 milyon Euro’luk maaşından ‘feda’ demeye de hazırlanmış. Mehmet Ekici sabırsız bir şekilde yönetimin davetini bekliyor.

‘Önceliğim Fenerbahçe’

Hasan Ali Kaldırım bu sezon etap tabanındaki sakatlık nedeniyle beklentilerin aşağı kaldı. Bir türlü form tutamayan milli futbolcu, buna karşın Avrupa’dan birçok takımın radarında. Fakat Hasan Ali, 2012 yılından beri formasını giydiği Sarı- Lacivertli ekipten ayrılmayı istemiyor. Önceliğinin her zaman Fenerbahçe olduğunu söyleyen 30 yaşındaki sol bek, “bunun dışında yazılan çizilen hiçbir şeyle ilgilenmiyorum” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı