Süper Lig

Hasan Ali Kaldırım tesisi, evine kurdu!

Salgın öncesinde evine özel bir spor salonu kurduran milli futbolcu, her türlü donanım ve imkanıyla programlarını rahatça uyguluyor.

Evde kimsesiz

Koronavirüsün vurduğu futbol sonrası bütün futbolcular evde çalışırken, bu ani karara en tedbirli olan isim Hasan Ali Kaldırım idi. Kişisel spor gelişimi ve fiziksel çalışmalara özel bir ilgisi olan milli futbolcu, evinde daha evvelden özel bir spor salonu kurdurmuştu. Her türlü olanak, alet ve ekipmanı bulunan 30 yaşındaki oyuncu, kulüpteki tesislerden bir farkı olmayan bu alanda idmanlarını eksiksiz uyguluyor.

Çim bölge bile var

Bir yıldır bireysel spor antrenörü Yannick Obenauer’in koordinatörlüğünde özel bir program uygulayan Hasan Ali Kaldırım, bu konuyu hayatının bir parçası yapmış durumda. Evindeki salonunda havalandırmadan, ısınmasına yerlerdeki parkelerin uygunluğundan bahçesindeki özel ufak çim alana değin her şey hesaplanmış. Tüm aletlere sahip olan tecrübeli yıldız, zaman zaman çim alanda da ısınma ve koşu programı yapıyor.

Sezon üzüntüsü

Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe’de bu sezon istediği gibi bir sezon geçiremedi. Sezon başında AUDI Cup’ta sakatlanan Hasan Ali, takriben 2.5 ay sahalardan uzakta kaldı.

sonradan formasını bölge deneyimli sol bek, sakatlığının tekrarlanmasıyla 3 ayı aşkın bir vakit yeniden uzaklaştı. Son dönemde yeniden oynamaya başlayan milli yıldız, form tuttuğu dönemde koronavirüs nedeniyle liglerin askıya alınmasıyla bir kere daha ara verdi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı