Süper Lig

Hakan Arslan: “Yarım kalan hikayeyi bitirmek için her şeyi yapacağız”

Sivassporlu Hakan Arslan, Sivasspor ile Galatasaray’ın 2-2 berabere kaldığı maç sonrası açıklamalarda bulundu. Hakan Arslan, 7. dakikada karşılaşmanın ilk golünü kaydetti.

Hakan Arslan maç hakkında; “Son haftalarda maça iyi başlangıç konusunda çalışıyoruz. İç saha maçlarında, ilk 10-15 dakika sağlı sollu ortalarla pozisyon arıyoruz. sonra psikolojik mi olsa, golü koruma içgüdüsüne kapıldık ve geriye yaslandık. Peş peşe bulunan pozisyonlar, bizim antrenmanda dahi vermediğimiz pozisyonlardı. Golden sonra devreye girdik, biraz moraller bozuktu, her tarafta benzer şekilde başlayacağız, tekrar yapabiliriz dedik ve 2-2’yi de yakaladık. Oyun git gele döndü son bölümde, onlar da bizim dek kazanmak istiyordu. İç sahada mağlup olmama serimiz vardı, bunu devam ettirdiğimiz için mutluyuz. İki takıma 1 puan yaradı mı, bunu ilerleyen haftalarda göreceğiz. Üstteki sıralarda Galatasaray ile çekişmemiz, bizim adımıza sevindirici.” sözlerini sarf etti. 

Hakan Arslan Sivasspor’un Süper Lig’deki hedefi hakkında; “Bizim kafamızda bir niyet var, kendimizi kolay lokma olarak görmüyoruz. İsim koymuyoruz, arkadaşlarımız da, hocamız da dahil, kazanan olacağız, şampiyonluğa oynuyoruz demedik. Üstteki sıralardayız, bizde inanan bazı var, başaranlar inananlardır. Bizim 2., 3., 4. olmamız da sonuçta başarı. Yarım kalan bir hikaye vardı, bunu bitirmek adına sezon sonuna kadar her şeyi yapacağız.” sözlerini sarf etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı