Süper Lig

Gustavo Campanharo: Tam havayı yakalamıştık

Hes Kablo Kayserispor’un Brezilyalı futbolcusu Gustavo Campanharo, kümede kalmak namına iyi bir hava yakaladıklarını fakat Covid-19 virüsünün futbolu da negatif etkilediğini söyledi.

Hes Kablo Kayserispor ’a devre aralarında transfer olan Brezilyalı orta saha futbolcusu Gustavo Campanharo, insan sağlığının her şeyden önemli olduğunu vurgulayarak, korona virüsü önlemlerine uymaya özen gösterdiğini söyledi. İHA muhabirine özel açıklamalar yapan Gustavo, “Covid-19 virüs salgını sürecinde Sakin ve iyimser olmaya çalışıyorum. Böylece her şey normale dönüyor. En kayda değer şey sağlığımıza ve başkalarının sağlığına uyarı etmektir. Evde egzersiz ile formda kalmaya çalışıyorum” dedi. Korona virüs salgınından önceki dönem ile ilgili olarak, “Kayseri ’ye kendi isteğiyle geldim. Ailem ile birlikte burayı sevdik. Türk mutfağını tattık ve çok keyif aldık. Kayseri ’de uzun vakit kalmak isterim. Fakat önümüzdeki dönem ne getirir bilinmez” açıklaması yaptı.

Corona Virüs salgını öncesinde Kayserispor olarak iyi bir hava yakaladıklarını ve kümede kalmak adına birliğin sağlandığını da söyleyen Gustavo Campanharo, “Ligin ikinci bölümünde iyiydik. Lakin şu an korona virüsü bize engel oldu. Ligin her tarafta oynanması halinde bizim yapmamız gereken iyi oyunumuzu sürdürmek. İyi performans sergilersek ligde kalırız. Buna inanıyorum” cümleleri kurdu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı