Süper Lig

Güntekin Onaylama: 40 kişi 1 ay kamp hayatı yaşar

Süper Lig’de geri dönüş hazırlıkları tartışmaları sürerken futbol yorumcusu Güntekin Tasdik bir öneri dile getirdi. Onaylama, ”40 tane olumsuz vakayı bir araya koyarsınız. Aynı şekilde diğer kulüpler de uygular. 1 ay kamp hayatı yaşarlar” ifadelerini kullandı.

Güntekin Tasdik, beIN Sports ekranlarında futbola güvenli bir şekilde geri dönüş ile ilgili önerisini dile getirdi. Tasdik, bütün takımlarda test yapıldıktan sonra 1 aylık kampa alınmaları gerektiğini söylerken, “Kendimce tek bir çıkış yolu var güvenli bir şekilde futbol oynatabilmek için; oyuncular, teknik adamlar, malzemeci, aşçı, doktor, tüm kulüp personeline test yaparsınız. Kaç kişiler, 40 mı, bu 40 kişiye test yaparsınız.

‘HİÇBİRİNDE VİRÜS OLMAYACAK ’

Hepsi olumsuz çıkacak, hiçbirinde virüs olmayacak. Bu 40 kişi, izole bir şekilde, dış dünyayla bağı kesik şekilde, 1 ay kamp hayatı yaşarlar. 40 tane olumsuz vakayı bir araya koyarsınız. Aynı şekilde diğer kulüpler de uygular. Burada tek sorun, yolculuk. Yakın yerlere otobüsle gideceksin bu kafileyle. Uzaktan yerlere de özel uçakla gideceksin. Başka çaresi, güvenli çıkış yolu yok” ifadelerini kullandı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı