Canlı

Golden State Warriors – New York Knicks maçı CANLI İZLE (22.01.2021 NBA yayını) 

Dünya basketbolunun zirvesi NBA’de 2020-2021 sezonunun heyecanı sürüyor. Bu geceki maçta Golden State Warriors ile New York Knicks karşı karşıya geliyor. Golden State Warriors – New York Knicks maçı 22 Ocak 2021 günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 06:00 olarak belirledi. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Sporseverler, Golden State Warriors ile New York Knicks arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Golden State Warriors – New York Knicks maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Golden State Warriors New York Knicks maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Golden State Warriors New York Knicks maçı izle, Golden State Warriors New York Knicks canlı izle, Golden State Warriors New York Knicks izle netspor, Golden State Warriors New York Knicks maçı izle justin tv, Golden State Warriors New York Knicks canlı yayın, Golden State Warriors New York Knicks canlı periscope, Golden State Warriors New York Knicks kaçak izle, Golden State Warriors New York Knicks izle canlı, Golden State Warriors New York Knicks maçını canlı izle, Golden State Warriors New York Knicks maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye’den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru bilgiye yönlendirmek ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı