Süper Lig

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ’ndan flaş görüşme kararı!

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, profesyonel futbol liglerinin akıbeti ile ilgili olarak acele bir görüşme kararı aldı. Bakan, paylaşımında “Yarın saat 15.00 ’te Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig kulüplerimizin başkanları ile video konferans gerçekleştirerek, futbolumuzdaki gelişmeleri değerlendireceğiz” ifadelerine yer verdi.

Corona virüsü salgını sebebiyle askıya alınan profesyonel liglerin akıbeti belirsizliğini korurken Gençlik ve Spor Bakanlığı ’ndan acil bir buluşma çağrısı yapıldı.

Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı ile TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig kulüplerinin aralarında belirledikleri kulüp başkanlarıyla video konferansta bir araya gelecek.

Haziran ayında sezonun yeniden başlaması gündeme gelirken taraflar görüşlerini bildirecek. Buluşma, 2 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00 ’te gerçekleştirilecek.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı