Süper Lig

‘Gaziantep ’in teknik direktörü Marius Sumudica ’dır ’

Gaziantep FK Asbaşkanı Müslüm Özmen, teknik direktör değişikliğine gidecekleri yönünde meydana çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti ve “Daha önce de bu stil haberler yapıldı. ‘Bizi arayıp öğretmen düşünüyor musunuz’ diye soranlar oluyor. Bunlar en ince ayrıntısına kadar hatalı şeyler. Hocamızla mutluyuz ve daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Gaziantep Futbol Kulübü Asbaşkanı Müslüm Özmen, Marius Sumudica ’nın yerine düşünüldüğü bahis edilen Rumen teknik adam Constantin Galca ile ilgili çıkan bütün haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Sporx ’cilt Ali Budak ’a açıklamalarda bulunan Özmen, takımın teknik direktörünün Marius Sumudica olduğunu ve hocalarından memnun olduklarını belirtti.

İLGİLİ HABER Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: `Ligler bir şekilde oynanacak` Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: `Ligler bir şekilde oynanacak`

Özmen, “Hocamız şu an Romanya ’da ve virüs tedbirleri dahilinde cümbür cemaat gibi evinde bu süreci geçiriyor. Daha önce de bu stil haberler yapıldı. ‘Bizi arayıp öğretmen düşünüyor musunuz ’ diye soranlar oluyor. Bunlar iyice yanlış şeyler. Hocamızla mutluyuz ve daha yapacak fazla işimiz var” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı