Süper Lig

Gaziantep FK ve Yeni Malatyaspor mağazalarını kapattı

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü ile BtcTurk Yeni Malatyaspor, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri dahilinde lisanslı ürünlerinin satışının yapıldığı mağazalarını geçici süreyle kapattı.

Gaziantep FK’dan yapılan açıklamada, taraftarların, kulüp çalışanlarının ve bütün halkın sağlığını her şeyin önünde gördükleri belirtildi.

Zorunlu tedbirleri alabilmek ve salgını yavaşlatma sorumluluğuyla kulübün lisanslı ürünlerinin satışının gerçekleştirildiği mağazasının bugün itibarıyla geçici olarak kapatıldığı aktarılan açıklamada, “Gelişmeyi taraftarlarımız ve halkımızın bilgisine sunar, içinde bulunduğumuz bu durumu bir lahza önce atlatmayı umut ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

Yeni Malatyaspor Kulübünden yapılan açıklamada ise “Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının ülkemizde de tespit edilmesi üzerine harekete geçen kulübümüz, insan sağlığını ön planda tutarak, devlete ait ürün satış mağazalarımızın hizmetini geçici olarak durdurma kararı almıştır.” ifadesine yer verildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı