Süper Lig

Gaziantep FK ’da corona virüs testleri negatif

Gaziantep Futbol Kulübü’nde futbolculara, personellere ve teknik kadroya yapılan corona virüs testlerinin sonuçları olumsuz çıktı.

Corona virüs salgını sebebiyle ertelenen liglerin, 12 Haziran tarihinde başlayacağının açıklamasının ardındaki kulüpler testlerden geçip, antrenmanlara başlamaya devam ediyor. Gaziantep FK da futbolculara, personellere ve teknik kadroya yapılan corona virüs testlerinin negatif çıktığını ve bugün iki grup halinde antrenmanlara başlayacaklarını açıkladı.

Konu ile ilgili Gaziantep Futbol Kulübü ’nden yapılan açıklamada, “Gaziantep İl Sıhhat Müdürlüğü tarafından takımımıza 11 Mayıs Pazartesi günü uygulanan Covid-19 test sonuçları belirli olmuştur. Profesyonel Futbol Takımımıza ve personelimize yapılan Covid-19 deneme sonuçlarında herhangi bir artı vakaya rastlanmamış olup, bütün test sonuçları negatif çıkmıştır. Gaziantep Futbol Kulübümüz, liglere verilen aranın peşinde takım halindeki birincil çalışmasına bugün saat 16.30 ve 17.30’da iki grup halinde gerçekleştireceği antrenmanla başlayacaktır” ifadelerine yer verildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı