Süper Lig

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi: ‘Ligler bir şekilde oynanacak ’

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi, Süper Lig’de sezonun geleceği hakkında konuştu. Sporx’e açıklamalarda bulunan Büyükekşi “Liglerin seyircili ya da seyircisiz olarak bir şekilde oynanacağını düşünüyorum ve planlamamızı da ona kadar yaptık” dedi. Büyükekşi ayrıca, “Takım olarak 5 Mayıs’ta toplanma tarihi koyduk” diye konuştu.

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, UEFA ’nın aldığı kararlardan daha sonra Sporx ’deri Ali Budak ’a değerlendirmelerde bulundu.

UEFA ’nın kararını değerlendiren Mehmet Büyükekşi, “Liglerin seyircili ya da seyircisiz olarak bir şekilde oynanacağını düşünüyorum ve planlamamızı da ona göre yaptık. Türkiye ’de bu virüs teftiş altına gibi duruyor. Afiyet bakanımızın açıklamalarını da peşine düşüp takip ettiğimizde bunu daha iyi görebiliyoruz” dedi.

Büyükekşi, “Dört jurnal sokağa çıkma yasağı önemli bir koşul. Önümüzdeki hafta sonlarında da devam edecek gibi. 1 Mayıs itibari ile de sokağa çıkma yasağı uygulanacak gibi” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER UEFA`dan sezonu akıbeti üzerine flaş kararlar! Beklenen açıklama yapıldı UEFA`dan sezonu akıbeti üzerine flaş kararlar! Beklenen açıklama yapıldı

Süper Lig ’in başlangıç tarihi için cuma günü Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ’nun da katılımı ile bütün kulüp başkanları ve federasyon yetkililerinin video konferans yapacağını açıklayan Büyükekşi, “Liglerin başlaması ile alakalı zaten TFF ’nin öngörüsü vardı. Cuma günü bir buluşma olacak. Mayıs başında yeniden olması bekleniyor. Biz de ekip olarak 5 Mayıs ’ta toplanma tarihi koyduk” biçiminde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı