Süper Lig

Garry Rodrigues ’den 175 aileye gıda yardımı

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Garry Rodrigues, Kızılay yoluyla Çorum ’un İskilip ilçesindeki ihtiyaç sahibi ailelere destek eli uzattı.

Corona virüse karşısında toplumun her kesiminden olduğu gibi futbolcular da kişisel olarak ellerinden geleni yapıyorlar. Fenerbahçe ’nin oyuncusu Garry Rodrigues, corona virüs ile mücadele zarfında Kızılay ’a nakdi bağışta bulundu. Kızılay İskilip Şubesi hesabına 12 bin TL bağışta bulunan Rodrigues ’in bağışı sonrasında 175 koli takviye hazırlanarak ilçedeki gereksinim sahiplerine Kızılay yetkilileri göre ulaştırıldı.

“Rodrigues, hayrına 175 paket destek kolisi hazırlayıp dağıtıyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda yer alan İskilip Kızılay Şube Başkanı Mehmet Koca, “Oyuncunun Kızılay hesabına yardım yaptığını öğrendik. Bunun 175 adet paket yapılarak Kızılay kadar gereksinim sahibi ailelere dağıtılması yazıyordu. Bu paketleri hazırlayarak dağıtıyoruz. Önce şaşırdık. Gittik hesabı denetleme ettiğimizde doğrusu 12 bin TL yattığını gördük. İnanamadık. Çünkü tanıdık olmayan bir futbolcunun İskilip Kızılay Şubesine bağışta bulunması tuhafımıza gitti. Fakat hesaplarımızda aslında paranın olduğunu gördük. Onun hayrına 12 bin liralık 175 paket yardım kolisi hazırlayıp gereksinim sahiplerine ulaştırıyoruz. Devamını bekliyoruz. Kızılay nasıl yurt açık havada yardımlar yapıyorsa onların da bizlere yardımda bulunması gerçekte çok hoş ve duygulandırıcı” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı