Galatasaray

Galatasaray’dan Koç’a teşekkür! ‘Hep yanımızdaydı’

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in mide ameliyatı geçirdiği bildirildi.

 

 

ALİ KOÇ DAIMA YANIMIZDAYDI

Galatasaray İkinci Başkanı Albayrak hastane çıkışında yaptığı açıklamada; “Başkanımız Mustafa Cengiz’in beyin ameliyatı da fazla başarılı geçmişti. Allah doktorlarımızı korusun. Her şey istediğimiz gibi devam ediyor. Sayın Ali Koç dün de gelip moral verdi. Camiamız namına teşekkür ediyorum. Ameliyatın başarılı geçtiği söylendi. İftardan sonra bitmiş hastaneye geleceğiz. Beklenen ve programlanan bir ameliyattı. Doktorlar da bunu planlamıştı. Sabah gülerek, esprilerle ameliyata girdi” dedi.

 

 

ABDURRAHİM ALBAYRAK’IN PAYLAŞIMI

Mustafa Cengiz’in ameliyatının arkasında Abdurrahim Albayrak şu paylaşımı yaptı; “Sevgili abicim Dursun Buğra’ya çok fazla teşekkür ediyorum. İyi oysa varsın hocam. Yüce Allah’ım senden razı olsun.”

BEŞİKTAŞ’TAN ‘GEÇMİŞ OLSUN’

Beşiktaş Kulübü, ivedi ameliyata alınan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Siyah-beyazlı kulübün Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in ameliyata alındığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Mustafa Cengiz’in en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni eder, Galatasaray Kulübü camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.” ifadelerine yer verildi.

FENERBAHÇE’NİN MESAJI

Fenerbahçe Kulübü, mide ameliyatı geçiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yayımlanan mesajda, “Bugün mide ameliyatı geçirdiğini öğrendiğimiz Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşması temennilerimizle ivedi şifalar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

TRABZONSPOR’UN MESAJI

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, mide ameliyatı geçiren Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün sosyal ağ hesabında bulunan mesajında, “Mide kanaması teşhisiyle ameliyata alınan ve başarılı bir işlem geçiren Galatasaray Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

KULÜPLER BİRLİĞİ’NİN MESAJI

Kulüpler Birliği Vakfı, acele ameliyata alınan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için “geçmiş olsun” mesajı yayımladı.

Kulübün sosyal medya hesabından yayımlanan mesajda, “Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

BAŞAKŞEHİR’İN MESAJI

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, acele ameliyata alınan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Turuncu-lacivertli kulübün sosyal ağ hesabından yapılan paylaşımda, “Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.” denildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı