Süper Lig

Galatasaray’da yeni ödeme planı!

Galatasaray’da indirim günleri hazırlığı var! Sebebi de haliyle dünyayı etkisi altına bölge ve ekonomiyi durma noktasına getiren yeni koronavirüs (Covid-19) salgını.

Sarı-kırmızılılar şu belli başlı dek direndi lakin bundan sonrası için o direnme olası görünmüyor. Yayınlama, hasılat ve lisanslı mahsul gelirleri duran Galatasaray’da yönetimin A, B ve C planlarını hayata geçirmeye hazırlanıyor. Öncelikli hesaplı pakette, futbolcuların mart ayına dek olan alacaklarında herhangi bir değişim laf konusu yok.

Esas bundan sonrası önemli.

LİGİN DURUMU BELLİ

UEFA ve TFF’nin liglerin durumuyla ilgili kararına endeksli olan Mustafa Cengiz yönetimi, nisan ayından itibaren oyuncuların alacaklarında indirim ve daha çok taksitlendirme düşünüyor. Barcelona’da bile oyuncuların yüzde 70’ye yakın indirimi kabul etmesinin arkasından yönetim, kendi oyuncularından da anlayış bekleyecek. Kabul görmezse ciddi kriz kapıda. Eğer ligler mayıs ya da haziran ayı gibi başlayıp kısa sürede bu sezon sona erdirilirse idareli paket daha yumuşak olacak ve orta yol bulunacak.

SELÇUK İNAN’DAN FEDAKARLIK

Galatasaray’da önemli başarılar elde eden ve yaşı ilerlediği için değiştirme baskı olarak kulübede olan Selçuk İnan engebeli süreçte her türlü fedakârlığı yapmaya hazırlanmış olduğunu söyledi ve yönetime mesaj gönderdi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı