Süper Lig

Galatasaray’da Michael Hızlı ortadan kayboldu

Galatasaray’da corona virüsü hastalığının klinik sürecini tamamladıktan sonra taburcu olan teknik direktör Fatih Terim iki gün önce öğrencileriyle yaptığı video konferansta hem hasret giderip keza de kendilerinden son bilgileri alırken üstelik fotoğraf paylaşmıştı. Karantina süreci devam ederken bir yandan da takımının durumunu peşine düşüp takip eden tecrübeli teknik adamın paylaştığı fotoğrafta 19 futbolcunun bulunduğu görülüyor.

Video konferansta yardımcı antrenör Levent Şahin, yönetimle ilgili menajer yardımcısı Mert Çetin, iletişim koordinatörü Aslı İşliel de bulunurken, futbolculardan Selçuk, Adem, Muslera, Mariano, Marcao, Onyekuru, Taylan, Nagatomo, Belhanda, Sekidika, Linnes, Emre Akbaba, Ryan Donk, Ömer, Okan Koçuk, Lemina, Feghouli, Jimmy Durmaz ve Ahmet Çalık’ın paylaşılan fotoğrafta görüntüsü mevcut.

Karede olmayan isimlerse Andone, Saracchi, Luyindama ve Seri. Bu dört futbolcudan Saracchi, Andone ve Luyindama sosyal medyayı aktif kullanan isimler ve ara sıra yaptıkları paylaşımlarla kendilerini gösteriyor. Lakin Seri’nin sosyal medya etkinliği çok kısıtlı.

Son paylaşımını 20 Mart’ta gerçekleştiren Süratli’nin “Amen” notuyla paylaşılan görselde, “İşte yine açıklama ediyorum, dedi Lord: Juda’nın halkını etkileyen bu büyük talihsizliği ben getirdim Lakin tekrar ona duyuru ettiğim mutluğu getirecek olan da benim” sözleri yazıyor.

AKLI AİLESİNDEYDİ

Galatasaray’da bilhassa Beşiktaş derbisi sürecinde corona virüsü sebebiyle morali çok bozuk olan Seri’nin aklı Fransa’da yaşayan ailesindeydi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı