Süper Lig

Galatasaray’da korkulan olmadı!

Galatasaray’da deneme yapılan teknik heyet, futbolcular ve çalışanlarda korkulan olmadı. Milliyet’in haberine göre;Terim dışındaki bütün oyuncuların koronavirüs testlerinin temiz bulunduğu ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar ikinci bir testten geçmeyecek.

Galatasaray’da önce 2. Başkan Abdurrahim Albayrak gerisinde da Teknik Direktör Fatih Terim’de koronavirüs ortaya çıkması sonrasında korkulan olmadı, sarı-kırmızılılarda vaka sayısı ikide kaldı.

Futbolun kalbi olarak görülen Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bulunanlar aralarında, “Koronavirüs diğer kime bulaşmış olabilir” endişesi ortaya çıktı. Sonuçta keza Abdurrahim Albayrak ayrıca de Fatih Terim, futbol takımı ile iç içeydi.

bu nedenle teknik heyet, futbolcu ve ekiple beraber kesintisiz seyahat eden kişilere geçen hafta çarşamba günü deneme yapıldığı belirtildi. Önceki gün meydana çıkan test sonuçlarına göre sadece teknik direktör Fatih Terim’de koronavirüs olduğu açıklandı.

Albayrak ayrı

Terim’e tek deneme yapıldığı ve bunun da artı olduğunun altı çizildi. Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın da takımdan ayrı ayrı deneme yaptırdıkları kaydedildi.

Galatasaray’da Albayrak ve Terim’de koronavirüs çıkmasından daha sonra oyunculara kısa sürede yeni bir deneme yapılmayacağı öğrenildi. Futbolcu ya da Florya’daki görevlilerden birinde virüsün belirtilerinin olması durumunda test yapılacağı belirtildi. Bu konuda da herhangi bir şikayetin şu esas kadar bulunmadığı bildirildi..

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı