Süper Lig

Galatasaray’da büyük panik; Koronavirüs

Galatasaray’da koronavirüs paniği… Salgın hastalık Türkiye’de gitgide artarak yayılırken, Sarı-Kırmızılı kulüpte de yöneticilerin birer birer hastalanması huzursuzluk yaratıyor. İlk olarak 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın, Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde koronavirüs testine girdiği ve sonucun negatif olduğu ortaya çıkmıştı. Her ihtimale rağmen gözetim altında tutulan Albayrak, öksürük ve ateş şikayetiyle evinde dinlenmeye çekildi. Abdurrahim Albayrak’ın gerisinde acilen de bir öteki idareci Mahmut Recevik’in aynı şikayetlerle hastaneye başvurduğu belirlendi. Gribal enfeksiyon belirtileri olan Recevik’e, “Zatürre başlangıcı” tanısı konulduğu öğrenildi.

Geçmiş olsun mesajları

Şu esas kadar kulüpten Recevik’in sağlık durumu hakkında net bir açıklama yapılmadı. Oysa sosyal medyayı aktif olarak kullanan 62 yaşındaki idareci, kendisine Twitter hesabından “Geçmiş olsun” dileklerini ileten Galatasaraylı taraftarlara, “Sağ olun” cevabını vermekle yetindi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in de, Recevik’i telefonla arayarak desteklerini ilettiği bildirildi.

Sıkı tedbirler alınacak

Yaşanan bu son gelişmeler, akıllara idare heyeti içerisinde aynı sorunlar yaşamış başkaları olup olmadığı sorusunu getirdi. Soğuk algınlığı gibi şikayetleri olan Sarı-Kırmızılı idarecilerin, en yakın sürede hastaneye başvurarak teste girecekleri ve her ihtimale rağmen sıkı tedbirler alacakları da gelen haberler arasında.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı