Süper Lig

Galatasaray İkinci Başkanı Yusuf Günay corona virüsünü yendi!

Galatasaray İkinci Başkanı Yusuf Günay, corona virüsü tedavisi sonrasında evde geçirdiği 14 jurnal karantina sürecini tamamladığını belirterek, hastalığı atlattığını açıkladı.

Galatasaray İkinci Başkanı Yusuf Günay’dan iyi haber geldi. Corona virüs testi artı çıkan ve hastanedeki tedavi sürecini tamamlayarak evde karantinaya giren Yusuf Günay, sağlığına kavuştuğunu duyurdu.

Günay, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda corona virüsü ile mücadele eden hastalara acele şifa dileyerek, şu ifadelere yer verdi:

“Güzel ülkemin güzel insanları, corona virüsü tedavisi nedeniyle yatmış olduğum hastaneden taburcu edildikten sonradan 15 günlük evde karantina sürecimi de atlatmış bulunmaktayım. Çok şükür corona virüsünü yendim. Sıhhat durumun gayet iyi. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Corona virüsüne yakalanan vatandaşlarımıza tavsiyem panik yapmasınlar. Sağlık Durumu çalışanlarımız ve doktorlarımıza güvensinler. Bir mesajım da sevgili Galatasaray taraftarına. Sabredin, üstünlük yolunda meşaleler yine yanacak, tribünler yeniden coşacak elbet.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı