Süper Lig

Galatasaray Futbol Takımı ’nda bir personelde corona virüsü tespit edildi

Galatasaray, performans ekibindeki bir tezgâhtar personelde corona virüsü tespit edildiğini kulübün devlete ait internet sitesi üzerinden yaptığı bir tanımlama ile duyurdu.

Galatasaray Futbol A Takımı performans ekibinde görevli bir asistan personelin corona virüsü testinin fazla çıktığı açıklandı.

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Galatasaray Futbol Takımı bütün oyuncuları, Teknik Direktörümüz Fatih Terim ve yardımcıları ile performans, afiyet, yönetimle ilgili ve yardım kadrolarındaki tüm çalışanlara sponsor hastanelerimiz Medical Park ve Liv Hospital’ın katkılarıyla dün sabahtan (14 Mayıs) yapılan Covid-19 PCR testleri sonuçlanmış ve performans ekibimizdeki bir yardımcı personelimizde pozitif vakaya rastlanmıştır.

Sağlık Bakanlığı ve TFF Sıhhat Kurulu’nun artı vaka tespiti sonrası yalıtım, tedavi ve takip protokolleri devreye sokularak takımımızın antrenmanları 6 gün süreyle durdurulmuştur. Bu vakit sonrası testler her yerde edilecektir” denildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı