Süper Lig

Galatasaray ’dan Mustafa Cengiz ’in sağlık durumu durumuna ilişkin yorumlama

Galatasaray Kulübü, Başkan Mustafa Cengiz’in sağlık durumu ile ilgili bilgilendirme yaparak bir dizi operasyon geçireceğini açıkladı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, halsizlik ve kilo kaybı şikayeti sebebiyle hastaneye kaldırılmış ve çare altına alınmıştı.

Cengiz ’in afiyet durumuna ilişkin sarı-kırmızılı kulüpten bugün yeni bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, “Başkanımız Mustafa Cengiz’in yaşadığı afiyet problemleri sebebiyle yapılan muayene ve tahliller sonucunda bir dizi işlem zorunluluğu doğmuştur. Başkanımızın genel sıhhat iyi olup, çare süreciyle ilgili gelişmeler gerektiği takdirde zaman zaman kamuoyuyla paylaşılacaktır. Kendisine bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 30 Nisan akşamı halsizlik ve takâtsizlik şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı. Kulüpten o gün yapılan açıklamada, “Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz, halsizlik ve kilo kaybı şikâyeti nedeniyle bugün hastaneye yatırılmıştır. Gerekli analiz ve tetkiklerin yapılmasının arkasında rahatsızlığının koronavirüs ile alakalı olmadığı saptama edilmiştir. Şu başlıca dek kendisine iki ünite kan verilmiş olup, tedavisine hastanede devam edilmesine karar verilmiştir” ifadeleri kullanılmıştı.

2 Mayıs ’ta Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcıları Yusuf Günay ile Kaan Kançal, Mustafa Cengiz ’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuş; Albayrak bu ziyaretten bir resim paylaşmıştı.

Sevgılı Başkanımızı zıyaret etık pic.twitter.com/9nyer3He8t

— Abdurrahim Albayrak (@_AAlbayrak) May 2, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı