Süper Lig

Galatasaray ’dan 1905 sıhhat çalışanına jest!

Galatasaray Kulübü, corona virüsüyle mücadelede en ön safta bulunan afiyet çalışanlarına jest yapma kararı aldı.

Galatasaray Kulübü ’nün, iç sahada seyircisiz oynanacak Süper Lig maçlarında taraftarları için başlattığı “Sensiz Olmaz” kampanyasına, 1905 sıhhat çalışanı bedava katılabilecek.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden kampanyayla ilgili yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Kulübümüzün ‘Galatasaraysız olmaz, sensiz hiç olmaz! ’ sloganıyla 19 Mayıs ’ta başlattığı ve büyük alaka gören ‘Sensiz Olmaz Galatasaray ’ kampanyasına koronavirüs sürecinde kahramanca ödev yapan sıhhat çalışanlarımız da dâhil oluyor.

Bu kapsamda Süper Lig ’de sahamızda oynayacağımız son 3 lig maçında 1905 kahraman sağlık durumu çalışanımızın fotoğrafları da bizimle olacak.

Kombine sahiplerine özel indirimle 123 TL ’den satış sunulan, genel satış rakamı ise 149 TL olan bu kampanyaya 1905 sağlık çalışanımız ücretsiz olarak katılabilecek.

‘Sensiz Olmaz Galatasaray ’ diyerek takımımızı 23. üstünlük yolunda yalnız adamak istemeyen, üniformalarıyla çektirdikleri fotoğraflarını saglikciyim@sensizolmazgs.com adresine gönderen birincil 1905 afiyet çalışanımızın baskılı fotoğrafları tribünlerimizdeki yerini alacak.

Galatasaray Spor Kulübü olarak COVID-19 pandemisine aleyhinde gece gündüz demeden uğraş eden, bizlerin sağlığı için büyük bir bağlılıkla çalışan tüm afiyet çalışanlarımıza bir defa daha samimi teşekkür ediyoruz.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı