Süper Lig

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ameliyat oldu

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 10 saat süren bir beyin ameliyatı oldu. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada Cengiz’in durumunun iyi olduğu ve denetim amacıyla yoğun bakıma alındığı belirtildi.

Afiyet problemleri nedeniyle geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bugün sabah saatlerinde beyin ameliyatı oldu. 10 saat süren operasyonun başarılı geçtiği ve Başkan Cengiz ’in durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Galatasaray Kulübü, salı günü yaptığı açıklamada, Başkan Mustafa Cengiz ’in yaşadığı sağlık durumu problemleri sebebiyle yapılan tetkik ve tahliller sonucunda bir dizi operasyon geçireceğini duyurmuştu. Bu sabah saat 09.00 ’da da ameliyata alınan Başkan Mustafa Cengiz ’in, 10 saat süren operasyon sonrası durumunun iyi olduğu açıklama edildi.

sırası gelmişken Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da hastanede hazır bulundu.

Galatasaray Kulübü konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;

Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz, bugün geçirdiği başarılı bir beyin ameliyatının arkasından yoğun bakıma alınmıştır ve bir vakit müşahede altında tutulacaktır. pic.twitter.com/FINSXHszpM

— Galatasaray SK (@GalatasaraySK) May 7, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı