Süper Lig

Florin Andone ’dan corona iddialarına cevap geldi

Galatasaray’ın Rumen futbolcusu Florin Andone, hakkında çıkan corona virüsü testlerinin fazla çıktığı haberlerine tarafsızlık getirdi.

Galatasaray ’ın Rumen golcüsü Florin Andone, corona virüs testi pozitif çıktığı iddialarını yalanladı. Andone, hem cuma keza de perşembe günü yapılan testlerin sonucunun olumsuz olduğunu söyledi. Sarı-kırmızılıların golcü futbolcusu Florin Andone, hakkında çıkan corona virüs testi pozitif çıktığı haberlerine yanıt verdi. sosyal ağ hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Andone, “Sağlığım hakkında bir takım haberler gördüm. Herhangi bir virüs belirtisi göstermediğimi ve iyi olduğumu maddeler halinde sıralamak istiyorum. Keza cuma ayrıca de perşembe günü ilgili testleri yaptık ve sonuçlar negatifti. Bu mesaj aracılığıyla ayrıca ailemin ayrıca de kendi sağlığımın iyi olduğunu netleştirmek istiyorum” dedi.

Bu gönderiyi Instagram ’da gör

 

• I could see some news about my health and I would like to make it clear that I am perfectly and without any symptoms of having the virus, we have done the corresponding tests both on Friday and Thursday and the results were negative so I make it clear through this message I am in good health, both my family and myself. • Sağlığım hakkında bazı haberler gördüm. Herhangi bir virüs belirtisi göstermidiğimi ve iyi olduğumu ayrıntıları ile belirtmek istiyorum. Ayrıca cuma keza de perşembe günü ilgili testleri yaptık ve sonuçlar negatifti. Bu mesaj aracılığıyla keza ailemin hem de kendi sağlığımın iyi olduğunu netleştirmek istiyorum. • He podido ver algunas noticias sobre mi salud y me gustaría dejar claro que estoy perfectamente y sin ningún síntoma de tener el virus, hemos hecho las pruebas correspondientes tanto el Viernes cómo el Jueves y los resultados fueron negativos así que dejo claro a través de este mensaje que estoy muy bien de salud tanto mi familia cómo yo.

Florin Andone (@florinandone11) ’in paylaştığı bir gönderi (16 May, 2020, 4:48öö PDT)

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı