Süper Lig

FLAŞ: Zeljko Obradovic ülkesine dönüyor!

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, ülkemizdeki koronavirüs salgını sebebiyle ailesi ile birlikte ülkesine geri dönmeye hazırlanıyor.

Sırbistan Dışişleri Bakanı Ivica Dacic, bir sabahtan programına katıldı ve Türkiye’deki Sırp vatandaşları ülkeye geri getireceklerini belirtirken, “Zeljko Obradovic ve ailesini uçakla ülkeye getireceğiz” açıklamasını yaptı.

“DİĞER OYUNCULARI GETİRMİYORUZ”

ÖTE TARAFTAN bakan, Sırp oyuncuların ve öğrencilerin Türkiye’de kalma kararı verdiklerini ve hemen onları geri getirmeyeceklerini belirtti.

KALINIC: “DENEME İÇİN ISRAR ETTİK”

Fenerbahçe’nin Sırp oyuncusu Nikola Kalinic içse, “Hemen hiçbir şey bilmiyoruz. Bir test yaptırdık, takımın bir kısmı bir deneme daha yaptırmak için yine hastaneye gidiyor. Tüm kış her tarafında takımda hastalık vardı ve biz bu yüzden teste girmek için ısrarlı olduk ve kimlerin soğuk algınlığı, kimlerin koronavirüs taşıdığını görmek istedim.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Beko’da tüm oyuncular, teknik ekip ve yöneticiler teste girerken, yönetimsel menajer Cenk Renda’nın koronavirüs testi fazla çıkmıştı.

 

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı