Süper Lig

Filip Novak ’ın eğlenceli mutfak görüntüleri

Süper Lig’in en golcü savunma oyuncusu olan Trabzonspor’un Çek oyuncusu Filip Novak, mutfağa girdi ve geleneksek Çekya yemeği olan tavuk şinitzel yaptı.

Trabzonspor ’un altyapısından yetişen Serkan Asan, karantina günlerini Trabzon ’un Düzköy İlçesindeki evlerinde geçirirken, yaptığı lahana yemeği ile takım arkadaşı Filip Novak ’tan mutfaktaki hünerlerini görmek istediğini iletmişti. Bunun üzerine kız arkadaşı Katerina ile birlikte mutfağa geçen başarılı oyuncu Çekya ’nın geleneksel yemeği olan tavuk şinitzel hazırladı.

Novak, “Bugün geleneksel bir Çek Cumhuriyeti yemeği yapacağız. Bu yemekte tavuk şinitzel, yanına patates salatası ve tatlı olacak. Takım arkadaşı Doğan Erdoğan ’ın mutfağını gördüm. Gerçekten kötüydü. Döner ’i çok seviyoruz. Trabzon ’da defalarca birlikte gittiğimiz bir yerimiz de var. Çok hoş yapıyorlar. Ayrıca pideyi de seviyorum” dedi.

Kamil Ahmet Çörekçi ve Ekuban ’a tatlı verdiklerini fakat tabakları geri alamadıkları için takım arkadaşlarına taş atan Trabzonspor ’un sol kanat oyuncusu Filip Novak, yemek yemek pasını ise takım arkadaşı Gaston Campi ’ye attı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı