Süper Lig

Fernando Muslera: “Sözlerim en ince ayrıntısına kadar yanlış anlaşılmış”

Galatasaray‘ın kaptanı Fernando Muslera, Avrupa’da kendi ağzından yayınlanan röportajla ilgili açıklamada bulundu ve ifadelerinin çarpıtıldığını söyledi.

Tecrübeli oyuncu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Dünya olarak Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde, sosyal medyada gördüğüm kadarıyla yaptığım bir ropörtajda kullandığım sözlerim ayrıntılarıyla yanlış anlaşılmış. Dinine fazla alt bir insan olarak dinle ilgili negatif bir açıklama yapmam laf konusu olamaz. Dünya olarak Korku ve Kesin Olmama batmış bir dönemden geçiyoruz. 9 yıldır Türkiye’de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı daima 2. ülkem gibi görüyorum.” ifadelerini kullandı.

Hükümetin özverili bir şekilde çalıştığını belirten Muslera, “Cumhurbaşkanı Sn.Erdoğan’ın, Hükümetin, Sağlık bakanının ve bütün Afiyet personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve sosyal medyadan peşine düşüp takip ediyoruz. Sıhhat konusu spordan, futboldan ve her şeyden daha önemli ve değerlidir. Bütün kalbim ve dualarım Sizlerle… Sabırlı olalım ve evde kalalım… Sizleri çok seviyorum” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı