Süper Lig

Fenerbahçeli Isla oynamak istediği takımı açıkladı!

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mauricio Isla, transfer teklifi gelmesi halinde ülkesi Şili’ye dönebileceğini açıkladı. Deneyimli futbolcu son aylarda maaşların ödenmediğini dile getirirken Başkan Ali Koç, şubat ayına değin tüm ödemelerin yapıldığını ifade etmişti.

Fenerbahçe ’nin Şilili savunma oyuncusu Mauricio Isla, ülkesine yaptığı tanımlama ile sarı lacivertli kulüpten ayrılma sinyalleri verdi.

Canal 13 ’te canlı yayına bağlanan Isla, “Buradaki sözleşmem sezon sonunda bitecekti ama 20 Mayıs ’tan beri maçlar oynanmıyor ve corona virüs sorunu sebebiyle ligin ne zaman biteceği de süresiz” dedi.

Sarı lacivertlilerin somut zorluklarından bahseden Isla, “Şimdiye dek ödenmemiş paralarla ilgili bir yorumlama gelmedi, ne zaman ödeyeceklerine dair bir şey bilmiyoruz. Başkan ve kaptan bununla ilgili konuşmadı. Bekleyip, yüzde 30 ya da yüzde 50 civarında ödeme yapıp yapmayacaklarını bakmak zorundayız” ifadelerini kullandı.

Ülkesi Şili ’ye dönmeye sıcak baktığını söyleyen Isla,“Çocukluğumdan beri Universidad de Chile taraftarıyım. Annem de onların taraftarı. En büyük idolüm Marcelo Salas. Şili ’de hiç zaman geçiremedim bu yüzden ülkemde de elde etmek istiyorum. Önerge gelmesi halinde Şili ’ye dönerim” biçiminde konuştu.

İLGİLİ HABER Fenerbahçeli Isla ve eşi yurttaki karantinadan çıkıyor Fenerbahçeli Isla ve eşi yurttaki karantinadan çıkıyor

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı