Süper Lig

Fenerbahçe’den Yalçın Koşukavak açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Yalçın Koşukavak ile ilgili resmi açıklama yaptı. Sarı-lacivertliler, genç teknik adamla temaslarını olduğunu doğruladı.

İŞTE FENERBAHÇE’NİN AÇIKLAMASI
“Son birkaç gündür futbol gündeminde bulunan Altay Kulübü teknik direktörü Sayın Yalçın Koşukavak ile anlaştığımıza dair çıkan haberlere ilişkin yorumlama yapma gerekliliği doğmuştur.

Altay Kulübü’nün bilgisi dahilinde Sayın Yalçın Koşukavak ile gelecek dönemler için futbol yapılanmamız dahilinde birlikte çalışabilme ihtimalimiz üzerine bazı temaslarımız olmuştur. 

Bu temaslarımız, futbol şubemizin yapılandırılması kapsamında, oluşturmak istediğimiz kültürün geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması, bu doğrultuda bir karşılıklı aklın belirlenmesi, altyapı ile A ekip arasındaki ilişkinin daha genişletilmesi, genç futbolcularımızın gelişimi gibi konularda belli bir sistematik çerçeve oluşturulması nedeniyle yapılan görüşmelerdir.

Fakat bugün itibariyle gelinen noktada Sayın Yalçın Koşukavak ile yaptığımız görüşmeler sezon sonu yeniden değerlendirilmek üzere sonlandırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı