Süper Lig

Fenerbahçe’de işleyiş aksamıyor! Nöbet sistemi…

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs krizine karşın Fenerbahçe’de gündem bir lahza bile aksamıyor. Kulüpte nöbetleşe yapılan alıştırma sistemi ve son derece tedbirli davranılmasıyla problem çıkmasına müsade verilmiyor.

Başkan Ali Koç, neredeyse her gün kendi kullandığı aracıyla kulübe gelerek kulübün tüm çalışmalarına istikamet veriyor. Ilk Olarak futbol takımının geleceği elde etmek üzere öteki branşlardaki son durumlar, mali konular, personel maaşları, koronavirüsün getirdiği etkiler, son UEFA kararlarının kulüpler yansımaları ve Süper Lig’in geleceğiyle ilgili gelişmeler sık sıkı takip ediliyor.

Ali Koç çoğunlukla kulüpte olurken, bilhassa kulüp çalışanlarının maaşlarında herhangi bir bezginlik yaşamasını istemiyor. Şu esas dek da maaşlarda aksaklık bulunmuyor. Yöneticiler de dönüşümlü olarak kulübe gelirken, koronavirüs sürecinin gerisinde yeni şartlara derhal armoni sağlanması için mücadele gösteriliyor.

Her şartta her zaman diliminde tekrar uyum kurmaya hazır olunması isteniyor. Teknik direktör çalışması, basketbol şubesinin konuları, mevcut hesaplı koşullar ve beklenen yeni sıkıntılara aleyhinde geniş ölçüde alıştırma yürütülüyor.

KULÜP TERTEMİZ

Ali Koç ve diğer yöneticiler öncelikle olmak üzere yeniden kulüpte çalışan personeller son derece temiz bir ortamda görevlerini yapıyor. Günde iki kez dezenfekte edilen kulüpte tuvaletler, ortak alanlar ve ofisler büyük bir titizlikle temizleniyor. Sosyal mesafe kurallarına da uyulurken, kişisel olarak Ali Koç tarafından denetleniyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı