Basketbol

Fenerbahçede Cenk Rendanın corona virüs testi olumsuz

Fenerbahçe Beko Ekip Menajeri Cenk Renda, bir süredir hastanede denetleme altında tutuluyordu.

Cenk Renda, bugün yaptığı açıklamayla corona virüs testinin negatif çıktığını ve taburcu edildiğini açıkladı.

İlgili Haberler

Son dakika! Fenerbahçe’de 4 kişinin corona virüs testi pozitif çıktı

İşte Renda’nın Instagram üzerinden yaptığı o yorumlama:

“Tekrar merhaba, 

Kontrol altında tutulduğum hastanede yapılan yeni tetkiklerde koronavirüs testlerim bugün itibariyle negatif çıkmıştır. Hastaneden taburcu edildim ve 14 jurnal karantina sürecimi bitirmek için dinlenmeye çekiliyorum.

Bu dönemde kendimi çok dinç ve şanslı hissettiren birkaç kişi ve kuruma bilhassa teşekkür etmek isterim. Başta bu süreçte bana en iyi şekilde bakan Ulus Liv Hospital Hastanesi’ne ve bütün sağlık durumu çalışanlarına teşekkürler. Her daim arkamda olan, desteğini esirgemeyen Kulübüme, Başkanımız Ali Koç’a, Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’a ve bütün Yönetim Kurulumuza teşekkürlerimi iletmek isterim. Hem oyunculuk ayrıca de idarecilik döneminde bana Fenerbahçeli olmanın ne değin büyük bir ayrıcalık olduğunu hissettiren ve bu süreçte de destek mesajlarıyla zorlama veren bütün Fenerbahçe camiasına ölümsüz teşekkür ederim.

Hep yanımda olan ve mesajlarıyla beni enerjik tutan kıymetli dostlarım, sizler de iyi ancak varsınız. Acilen istirahate çekiliyorum. İyiyim, daha da iyi olacağım. Ülke olarak hep birlikte bu zor günleri atlatacağız. Herkesi mümkün olduğunca evde kalmaya davet ediyorum. 

Cenk Renda”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı