Süper Lig

Fenerbahçe sahaya iniyor! İşte program…

Fenerbahçe’de futbolcuların 4 Mayıs’ta Samandıra Tesisleri’nde toplanarak sosyal uzaklık kuralı çerçevesinde çalışmalara başlaması bekleniyor. öte taraftan gelecek sezonun planlamasına başlayan sarı lacivertlilerde ilk 11’e 5 yeni ismin dahil olacağı öğrenildi.

Corona virüsü salgını sebebiyle ara bahşedilen dönemde çalışmalarını evlerinde sürdüren Fenerbahçeli futbolcular, 4 mayısta Samandıra ’da toplanacak. Can Barti Tesisleri ’nde 4-17 mayıs tarihleri aralarında sosyal uzaklık kuralı göz önünde bulundurularak yapılacak araştırmalar sonrası Topuk Yaylası ’na gidip kampa girecekler.

Teknik direktör Ersun Yanal ’ın ayrılmasının gerisinde hemen şimdi yeni hocasını da belirleyemeyen sarı-lacivertli ekipte araştırmalar kişisel performans uzmanı Fatih Yıldız, antrenör Volkan Demirel ile ekip kaptanı Emre Belözoğlu göre yönetilecek. Samandıra ve ardından Topuk Yaylası ’nda yapılacak çalışmalara genç oyunculara da talih verilecekken Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu birebir ilgilenip yeni sezon için ellerinden geleni yapacak.

İLK 11 ’E YENİ SEZONDA 5 YENİ İSİM

Sarı-lacivertli ekipte ligin geri kalan zamanının hesaplarını yanı sıra gelecek sezonun planlanmasına da başlandı. Başkan Ali Koç, takımın yeni patronunu netleştirmek için mesai harcarken antrenör Volkan Demirel ile takım kaptanı Emre Belözoğlu, genç oyuncuları himayelerine alarak tecrübelerini aktaracak. Sezonun geri kalan bölümünde genç oyunculardan Ömer Faruk Beyaz ve Ferdi Kadıoğlu ’na mücadelelerde kısmet verilip takıma adaptasyonları sağlanacak. Ayrıca Miha Zajc ’ın daha pozitif oynaması isteniyor. Kiralık olarak gönderilen Berke Özer ile Uzlaştırma Herif da yeni sezonda takımda düşünülen isimler aralarında. Zajc için yeni sezonda takımın oyun kurgusu açısından daha artı yükümlülük verileceği bildirilirken Barışma için bir baht daha tanınacak. Yönetiminden incelemeler ile ilgili tam destek bölge Volkan-Emre ikilisi evlerde yapılan idmanlarda olduğu gibi Samandıra ve Topuk Yaylası ’ndaki idmanlarda bilhassa bu isimlerin üzerlerinde durup büyük uğraş sarf edecekler.

İNDİRİM İÇİN FUTBOLCULAR ARANMADI

Yeni sezon çalışmaları için henüz teknik direktör açıklamayan Fenerbahçe Yönetimi, şu esas dek indirim için hiç bir futbolcuyu da aramadı. Gustavo, Dirar, Kruse, Rodrigues, Vedat, Serdar ve Tolgay gibi yüksek ücret alan futbolcuların ücretlerinde indirim yapılması konusunda yönetimin şu belli başlı dek corona virüsü salgını nedeniyle verilen arada bu işi gündeme getirmedi.

DHA

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı