Süper Lig

Fenerbahçe sahaya indi! İşte alınan önlemler…

Corona virüs salgını nedeniyle lige verilen arada karantina kurallarına uyan ve bu süreyi evlerinde çalışarak geçiren Fenerbahçeli futbolcular bu sabahtan sahaya indi.

Son saha çalışmasını 18 Mart ’ta yapan Fenerbahçe ’de futbolcular 45 gün sonradan ilk önce tesislere gelerek hafif bir antrenmanı gerçekleştirdi. Önce teknik heyet fitness salonunu ve saha içindeki alıştırma düzenini hazırladı. Teknik heyetin maskeli oldukları görüldü. Günlerdir hijyenik bir şekilde tutulan tesislerde futbolcular 4 ’lü gruplar halinde çalışırken birbirinden mesafeli düz koşu yaptıkları görüldü. Oyuncular ısındıktan daha sonra kültür-fizik hareketleri yaparak kasları esnettiler. Son olarak özledikleri meşin yuvarlağa da kavuşan futbolcular bir süre topla çalışma yaptılar.

İLGİLİ HABER Ankaragücü`nde corona virüsü testi yapıldı Ankaragücü`nde corona virüsü testi yapıldı

2 ’er saat arayla tesislere gelen futbolcu grupları sahanın ayrı bölgelerinde hafif bir alıştırma gerçekleştirdiler. Futbolcular Samandıra ’da yaptıkları antrenmanlarda sahanın öbür alanlarını kullanırken, tesislerde de farklı soyunma odalarını seçim ettiler. Birçok futbolcu evden araçlarıyla hazır gelip, idmanını yapıp yeniden evine döndü. Bir Takım oyuncular tesislerdeki duşu kullanmazken, duşlarını evinde yapmayı tercih ettiler.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı