Süper Lig

Fenerbahçe ’nin Caner Erkin ve Gökhan Gönül planı!

Eski yıldızları Caner Erkin ve Gökhan Gönül’ü yuvaya getirmek isteyen Kanarya, Beşiktaş ’ın sözleşme onarım görüşmelerine gözünü çevirdi. ‘Ezeli rakibe hürmet ’ çerçevesinde uzlaşma sağlanamazsa devreye girilecek

Fenerbahçe, yeni sezonda iki kanat bekini de değiştirmeyi planlıyor. Hasan Ali’nin az daha kronik ülkü gelen sakatlıkları, İsla’nın da takımdan ayrılacak olması nedeniyle, sarı-lacivertliler bu bölgeyi güçlendirecek.

Sözcü Gazetesi muhabiri İrfan Yirmibeş ’in haberine göre; Gündemdeki isimler de sır yok: Gökhan Gönül ve Caner Erkin. Fenerbahçe, Beşiktaş’la sözleşmeleri sezon sonu bitecek iki eski futbolcusunu yuvaya geri getirmek amacında. Oysa yönetim, centilmenliği elden bırakmıyor.

ÖNCE RAKİP

Kulüp, Gökhan ve Caner’le devlete ait görüşmelere açmak için Beşiktaş’ı bekliyor. FIFA kuralları gereği, iki oyuncuya da imza attırma hakkı bulunan Fenerbahçe, ‘ezeli rakibe hürmet’ çerçevesinde hemen şimdi direkt bir girişimde bulunmadı.

Yapılacak teklifleri bekleten kulüp, oyuncuların menajerleriyle görüşmeden önce Beşiktaş’ın transferden çekilmesini bekliyor. Bütçe azaltacak siyah-beyazlıların oyuncuların beklentilerini karşılaması baskı görünüyor.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`tan Caner Erkin`e son teklif! Pazarlık bile yok Beşiktaş`tan Caner Erkin`e son önerge! Pazarlık bile değil

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı