Süper Lig

Fatih Terim corona virüsünü yendiğini açıkladı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, evindeki karantina döneminin sonunda corona virüsü testinin negatife döndüğünü duyurdu. Terim, ayrıca plazma tedavisi için donör olabileceğinin de çağrısını yaptı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takriben 1 aydır çaba ettiği corona virüsünü yendiğini Instagram ’daki canlı yayında açıkladı.

Çare sürecinde kilo verdiği gözlenen Terim, “Virüsün tedavisinde fayda sağladığı söylenen plazma bağışı, yani donör olmam için, eğer değerli hekimlerimiz kriterleri sağladığını düşünürse, kendi isteğiyle elimden geleni yapmaya hazırım. İnşallah böylece birkaç insanın hayatına dokunurum, bu da beni fazla mutlu eder. Şayet bundan daha sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak fakat yeni başlangıçlar için moral olacak. Hiçbir vakit ümitsizliğe kapılmadan, moralimizi yüksek tutacağız inşallah.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARINA GÖZÜNÜZ GİBİ BAKIN”

Hayatta her şeyin yeri doluyor, beceriksiz veya iyice doluyor ama bir şekilde doluyor, tek bir şey dolmuyor, o da canımız. Kendimizi, sevdiklerimizi, etrafımızı gözetmek için bu işi ciddiye alın. Bana bir şey olmaz demeyip tüm korunma çözümlerini kullanmak lazım. Ola Ki de en önemlisi, bizim için kendinden, ailesinden vazgeçmiş bütün sıhhat çalışanlarımıza gözünüz gibi bakın. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sizleri sevgi ve özlemle kucaklıyorum.” şeklinde konuştu.

Fatih Terim 23 Mart Pazartesi günü gittiği hastanede deneme yapıldıktan daha sonra corona virüsüne yakalandığını öğrendi. Terim 30 Mart Pazartesi günü ise hastaneden taburcu edilip, evinde karantinaya alınmıştı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı