Süper Lig

Fatih Terim: “Ben kimseye virüs bulaştırmadım”

Fox TV’den İsmail Küçükkaya’nın haberine tarafından; Fatih Terim’in yaptırdığı son koronavirüs testi olumsuz çıktı. Küçükkaya, Fatih Terim’i pazartesi akşamı aradığını ve haberi verme konusunda müsade aldığını da iletti.

Fatih Terim, İsmail Küçükkaya yoluyla  “Fazla şükür pak çıktı. Her şey yolunda” mesajını verdi.

“BEN KİMSEYE BULAŞTIRMADIM”

ÖTE TARAFTAN deneyimli hoca Candaş Tolga Işık’a; “Dün itibarıyla sonuçlarım düzeldi lakin herkesten rica ediyorum salgınla mücadelede bir an için bile gevşememeliyiz. Ben kimden aldım virüsü bilmiyorum lakin kimseye bulaştırmadım. Fazla uyarı ettim karantina kurallarına etmeye de devam edeceğim” dedi.

7 gün hastanede kalan ve peşinde akciğerinin temiz çıkmasının ardındaki evinde 14 günlük karantinaya giren Fatih Terim, 13 Nisan’a kadar evindeki izolasyonuna devam edecek. Deneyimli teknik adam, bu sürecinin sona ermesinin peşinde bayağı yaşantısına dönecek.

Fatih Terim’in eşi Fulya Terim ise ABD’den dönmesi nedeniyle benzer evin üstteki katında izolasyonda bulunuyor.

ALBAYRAK’IN TESTİ DE NEGATİF ÇIKTI 

Galatasaray’da virüse birincil yakalanan ad olan Abdurrahim Albayrak’ın son yapılan corona virüs testi olumsuz çıktı.

NTV’nin haberine tarafından; Geçtigimiz hafta çare gördüğü hastaneden taburcu olan Albayrak, özel şirketinde birkaç gün daha tedbir amaçlı karantinada kalacak.

Galatasaray’da durumu her geçen gün daha iyiye dışarı giden teknik direktör Fatih Terim’in tedavisine ise evinde devam ediliyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı