Galatasaray

Falcao’dan ses yok! Yönetim haber bekliyor

Galatasaray yönetimi maaşında indirim haber bekliyor lakin Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao’dan çıt çıkmıyor.

Abone ol

Koronavirüs nedeniyle futbolda bütün gelirleri duran G.Saray’da yönetim oyunculardan indirim istemişti. Kaptanlar Selçuk ve Muslera indirimi kabul etse de bilhassa yabancılar buna soğuk bakıyor. tek tek görüşmelerle bir yol haritası çizmeyi planlayan sarı-kırmızılıları asıl düşündüren ad ise Radamel Falcao.

İndirim çağrısına sessiz kaldı
Sabah’ın haberine göre; yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonun ilk yarısında yardımsever olamayan Kolombiyalı, 5 milyon Euro garanti ücreti ve 1.9 milyon Euro’luk performans primi ile kasayı çok zorluyor. İndirim çağrısına da sessiz kalan golcü futbolcuda gelinen son koşul şöyle:

Suudi Arabistan planı yattı
1- Parasal olarak sıkıntıya giren sarı-kırmızılı kulüpte oyunculardan nisan ve mayıs aylarına ait maaşlarından feragat etmeleri istendi. 1 milyon Euro alacağı yer alan Falcao’dan olumlu yanıt gelmedi.

2- Gomis’le anlaşma uzatma kararı alan Al-Hilal, Radamel Falcao’yu gündeminden çıkardı ve yıldız oyuncunun Suudi Arabistan’a satılma ihtimali ortadan kalktı.

3- Idare takımda kalması halinde Falcao’dan garanti ücretinde yüzde 30 indirim bekliyor.

4- Ekip arkadaşı Muslera’nın tersine Kolombiyalı yıldız hemen şimdi fiziki fedakârlık namına herhangi bir bedensel adım atmadı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı