Süper Lig

Ezeli rakipler Gökhan Gönül ve Caner Erkin için kapıda!

Fenerbahçe ile Galatasaray ’ın pusuda beklediği Caner Erkin, Beşiktaş yönetiminden bir hücum gelmemesinden pek memnun değil. 1.65 milyon Euro ücret bölge Gökhan Gönül ’e 1 yıllığına 900 bin Euro önerilecek. Deneyimli bekin nasıl bir karar vereceği merak konusu…

Türkiye ’de forma giyen en iyi yerli bekler olarak kabul edilen Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in Beşiktaş’taki geleceği akıllarda soru işareti bıraktı. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan iki tecrübeli futbolcu için siyah-beyazlı yönetimden bir mülâkat adına henüz adım atılmadı. Caner Erkin ve menajeri Batur Altıparmak, bu durumdan o kadar de memnun olmadıklarını dile getirdi. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Caner için önemli ciddi nabız yokladığı biliniyor.

BELİRSİZLİK VAR

Gökhan Gönül de her ne değin önceliğinin Beşiktaş olduğunu dile getirse de siyah-beyazlıların yeni anlaşma teklifi sıkıntılar ortaya çıkarabilir. 2019-2020 sezonu için 1 milyon 650 bin Euro’luk kazancı olan Gökhan’a 1 yıllığına 900 bin Euro’luk öneri yapılacak. Yönetim, mevcut somut durumlardan dolayı tecrübeli futbolcudan yüzde 50’ye yakın indirim isteyecek. Gökhan da bir lahza önce devlete ait görüşmelerin başlamasını ve ortadaki belirsizliğin kalkmasını istiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı