Basketbol

EuroLeague yeni sosyal medya platformu kuruyor: IQONIQ

Avrupa’nın en öneml basketbol organizasyonlarından biri olan THY EuroLeague, 19 ülkede 42 basketbol kulübünü kapsayan içinde EuroCup’ın da dahil olduğu final four ve EuroCup finallerini de aranjör dev bir yapıdan oluşmakta. EuroLeague, yaptığı tanımlama ile IQONIQ ortaklığının 2023-2024 sezonuna kadar devam edeceğini bildirdi. 

Bu projede yeni sosyal ağ platformu kurulacağı ve spor ile gösteri dünyasını kapsayarak basketbolseverleri ödüllerin bekleyeceği ifade edildi. IQONIQ öteki sosyal medya platformlarının aksine kullanıcılara aracısız faydalar sağlayacağı belirtildi. Bu uzlaşma ile EuroLeague’in hedefi daha genç kiteleye ulaşmak. IQONIQ uygulamasının 2020-2021 sezonunun başlangıcında hazırlanmış halde olacağı açıklandı. 

Euroleague’in Başkanı Jordi Bertomeu yapılan anlaşma ile ilgili olarak, ” IQONIQ ile ortaklık yapmak, hayranlarımızla işbirliği içinde yeni bir kilometre taşı elde etmemize muavin olacaktır. IQONIQ, büyüyen hayran kitlemizde özel ilişkiler kurma ve bu topluluğu, benzersiz bir Avrupa basketbolunun müşterek sevgisi üstünde en iyi şekilde bir araya getirme şansı sunuyor. IQONIQ ile vefalı hayranlarımızı ödüllendirmenin yeni yollarını keşfetmeye hazırız.” ifadelerini kullandı. 

QONIQ CEO’su Kazim Atilla ise “Dünyanın en reformcu ve ileri görüşlü spor organizasyonlarından EuroLeague Basketball ile bu ortaklık anlaşmasını imzaladığımız için çok mutluyuz. Bu ortaklık baştan sona EuroLeague ve EuroCup basketbol müsabakalarındaki bütün kulüplere, onların hayranlarına ulaşmış olacağız. Müşterek hedeflerimizi gerçekleştirmek için Euroleague Basketbol ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” sözlerini sarf etti. 

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı