Futbol

Erzurum’dan Barça’ya “Palandöken” daveti

İspanyol devi Barcelona, yeni sezon hazırlıkları için Türkiye’ye gelebilir. Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Katalan ekibini yeni sezon hazırlıkları için şehre davet etti.

Önceki günlerde Barcelona’nın Türkçe sosyal medya hesabından Messi’nin maçtaki bir videosu “Erzurum, Palandöken’de kayıyormuş gibi” ifadesiyle paylaşılmıştı.

Bunun üzerine Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Barcelona’nın mesajını alıntılayarak sosyal medyadan Katalan ekibini Erzurum’a davet etti.

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Messi’ye gerçek bir gol sevinci kadar mutluluk veremesek de Palandöken Dağları’nda kendisini rakip defans arasında süzülüyormuş gibi hissettirebiliriz.” ifadelerine yer verildi.

Messi’ye gerçek bir gol sevinci kadar mutluluk veremesek de Palandöken Dağlarında, rakip defans arasında süzülüyormuş gibi hissedeceğini garanti edebiliriz. ???? ????

Messi ve takım arkadaşlarını, Palandöken Dağı eteklerindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’mizde ağırlamak isteriz. ⚽ https://t.co/gMaRpFUJ8M

Erzurum Palandöken Dağı eteklerindeki “Yüksek İrtifa Kamp Merkezi”, 6 yıldır her branştan yerli yabancı birçok sporcuya ve takıma hizmet ediyor.

, AA

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı